İnternet Sorunu

agursoy19

Hectopat
Her şey normalken, birden bilgisayarın içindeki programlar, eğer bir internet sunucusundan veri alarak yükleme yapıyorsa (sanırım), yükleme yapmamaya başladı. Yani sunucuya bağlanamıyor sanırım. Sanırım diyorum her cümlemde çünkü başıma hiç böyle bir şey gelmemişti ve bu konulardan çok anlayan birisi değilim. Windows Güvenlik Duvarı'nı açmadan önce bazı internet sitelerine de girmiyordu. DNS ayarlarıyla oynadım bir düzelmedi. İki ayrı virüs programı ile bilgisayarımı tarattım yine düzelmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum bütün çözüm önerilerinize açığım. Ayrıca konuyu yanlış yere açtıysam affola. Her şey için şimdiden teşekkürler.

aaaaa.pngadasd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. VPN'lerden (ultrasurf gibi) yeni çıkıldığında bazen bu durum olabilir. Devamlı kullandığınız VPN'ye kısa süreliğine girip hemen çıkın, mevcut ayarlar düzelebilir. Kolay gelsin.

Bağlantıdaki yazılım ile İnternet ayarlarını sıfırlayın.
Sıfırlama yapmadan önce İnternet'i kullanan tüm uygulama ve görev yöneticisindeki işlemleri sonlandırın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı