İnternet stabil değil

ardabagder321

Femtopat
Daha fazla  
Evde 3 bilgisayar, 4 telefon bağlanıyor diğer ki telefonlarda int hızı 70 Mbps 7 upload benim bilgisayarda 7 Mbps, bazen 70 Mbps. Nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo çekebilirsiniz daha iyi olur hocam ben öyle çözmüştüm.
Bilgisayarınızı da modemden uzak yerde kullanıyorsanız bazen saçmalayabiliyor.

Modeminiz nedir? Destekli modemlerde cihaz önceliği ayarlama seçenekleri ve hız kısıtlama ayarlama seçenekleri bulunur. Ayrıca kablolu bağlanırsanız yine hızınız stabil olur.

Birçok değişken var 1.binadan evinize gelen kablo sağlam mı? 2.PC'ye Wi-Fi mi kablolu mu bağlanıyorsunuz? 3.hız ölçerken diğer PC ve telefonlar da interneti kullanıyor mu? 4.bilgisayarınızın güncelleme vs. yapıyor olabilir onları kapatmalısınız(istediğiniz zaman geri açabilirsiniz)

Kablo çekebilirsiniz daha iyi olur hocam ben öyle çözmüştüm.
Bilgisayarınızı da modemden uzak yerde kullanıyorsanız bazen saçmalayabiliyor.

Kablo çektim zaten.

Birçok değişken var 1.binadan evinize gelen kablo sağlam mı? 2.PC'ye Wi-Fi mi kablolu mu bağlanıyorsunuz? 3.hız ölçerken diğer PC ve telefonlar da interneti kullanıyor mu? 4.bilgisayarınızın güncelleme vs. yapıyor olabilir onları kapatmalısınız(istediğiniz zaman geri açabilirsiniz)

Ethernet kablom da sağlam, her şey kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 1. ve 2. adımı uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda "arka plan akıllı aktarım hizmeti, bağlı kullanıcı deneyimi ve telemetrisi, teslim en iyileştirme, Windows Update"bu hizmetleri gösterildiği şekilde durdurun(istedğiniz zaman gösterildiği gibi tekrar geri açıp güncelleme yapabilirsiniz) bunları yaptığınız halde hala yavaş ise sorun internet servis sağlayıcınızdadır ya da modem kaynaklı bir sorun olabilir.

Hocam ethernet kablosu kullanin, bir de modeminizin arayüzünden ayarlama yapabiliyor musunuz bi bakın. Bazı modemlerde cihaza göre internet sınırlandırması yapabiliyorsunuz. Bu da internetinizin stabil olmasına katkı sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı