İnternet tarayıcısı değişikliği sonrası Minecraft'ta Microsoft hesabına girilmiyor

U1vi

Centipat
Kek günü
Daha fazla  
Arkadaşlar, Game Pass ile Minecraft oynuyordum. Normalde Chrome kullanıyordum hesaplarıma oradan giriş yapıyordum. Opera'ya geçtim geçen gün. Sorunun bununla kaynaklı olma ihtimali var. Hep Minecraft'a normal bir şekilde tıklayıp giriyordum şimdi böyle bir hata gibi bir şey veriyor.
Microsoft girişi seçeneğini seçiyorum şifremi doğru bir şekilde giriyorum bu sefer karşıma bunu atıyor. Benden yedek bir hesap ve Gmail'e gelecek bir kod istiyor ama yedek hesabı girdikten sonra kod falan gelmiyor. Oradan sonra takıldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

1709056472207.png

1709056610763.png

Arkadaşlar, Game Pass ile Minecraft oynuyordum. Normalde Chrome kullanıyordum hesaplarıma oradan giriş yapıyordum. Opera'ya geçtim geçen gün. Sorunun bununla kaynaklı olma ihtimali var. Hep Minecraft'a normal bir şekilde tıklayıp giriyordum şimdi böyle bir hata gibi bir şey veriyor.
Microsoft girişi seçeneğini seçiyorum şifremi doğru bir şekilde giriyorum bu sefer karşıma bunu atıyor. Benden yedek bir hesap ve Gmail'e gelecek bir kod istiyor ama yedek hesabı girdikten sonra kod falan gelmiyor. Oradan sonra takıldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Eki Görüntüle 2127711

Eki Görüntüle 2127713
Kullandığın tarayıcı ile olabilir. Tarayıcında proxy ayarları veya vpn ayarları ile ilgili her hangi bir değişiklik olduysa. Seni farklı bir kullanıcı olarak görüyor olabilir. özellikle hesabında bir kaç ek olarak doğrulama varsa bunun olması olası. Chrome üzerinden girmeye çalış. Sana opera önermem benim tavsiyeme göre ya firefox ya da brave kullanman. Diğer tarayıcılar bana bizden bir şey saklıyormuş ve sistemimizde daha fazla performans kaybına oluyormuş gibi geliyor. Emin ol pişman kalmazsın önerdiğim tarayıcılarda.

Geri
Yukarı