İnternet üzerinden dolar alıp satmak mümkün mü?

yuerko1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Ben kriptodan coinlerden falan pek anlamam o yüzden daha basit olarak internet üzerinden dolar alım-satım yapmak mümkün mü? Bankaların uygulamalarında böyle bir seçenek var mı? Bunu yapmamın amacı ise kısa vadede az buçuk kar etmek. Arkadaşım kuyumcudan alıp bozduruyor vs ama hami artınca hemen girip bozdurmak istiyorum ben onun için.
Böyle bir şey varsa nereden yapmamı önerirsiniz?

Ben Binance ile dolar alıp satıyorum çünkü bankadaki gibi alış-satış fiyatları birbirinden farklı değil. Bankalar aracılığıyla yapmak istiyorsan bir bankada hesap açıp mobil bankacılıktan yapabilirsin. Bankaların genelinin alış-satış makas aralığı yüksektir. Mesai saatleri dışında bu fark daha da artıyor. Fibabanka'nınki diğerlerine göre daha uygun. Oradan al-sat yapabilirsin.

Ben Binance ile dolar alıp satıyorum çünkü bankadaki gibi alış-satış fiyatları birbirinden farklı değil. Bankalar aracılığıyla yapmak istiyorsan bir bankada hesap açıp mobil bankacılıktan yapabilirsin. Bankaların genelinin alış-satış makas aralığı yüksektir. Mesai saatleri dışında bu fark daha da artıyor. Fibabanka'nınki diğerlerine göre daha uygun. Oradan al-sat yapabilirsin.

Teşekkürler cevabınız için hocam. Ben araştırdım biraz Binance olayını coinbase hesabı falan diyordu onlara gerek var mı onlara yoksa direkt kayıt olup aşağıdaki gibi al-sat yapabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-29-15-32-50-871_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-29-15-32-50-871_com.android.chrome.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 26
Teşekkürler cevabınız için hocam. Ben araştırdım biraz Binance olayını coinbase hesabı falan diyordu onlara gerek var mı onlara yoksa direkt kayıt olup aşağıdaki gibi al-sat yapabilir miyim?
Rica ederim. Coinbase'in ne olduğunu bilmiyorum ama öyle bir şeye gerek yok. Kimlik bilgilerinle Binance'a üye olup, banka hesabından para aktararak görseldeki gibi al-sat yapabilirsin. Yanlız hem kullanacağın banka hesabı, hem de Binance hesabı senin adına olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı