Çözüldü İnternet var ama ağ simgesi çevrim dışı gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Ankara
Daha fazla  
Konu başlığındaki gibi internetim olmasına rağmen ağ simgesi çevrim dışı gözüküyor. Sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-28 210612.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-28 210612.png
    2 KB · Görüntüleme: 81
Çözüm
CMD ile internet ve DNS sıfırlama işlemlerini gerçekleştirdim etkili olmadı, modem resetleme işlemi gerçekleştirdim o şekilde simge düzeldi anlayamadım çok enterasan ve tuhaf bir sorun ama çözüme kavuştu tuhaf bir şekilde.
Sağ tıkayıp sorun gideri denediniz mi?
IP alamadığı zamanda böyle görünüyor.
Bazen Bug oluyor. Yeniden başatlığınızda düzeliyor.
Denedim evet, yeniden başlatma işlemi de uyguladım.
Sağ tıkayıp sorun gideri denediniz mi?
IP alamadığı zamanda böyle görünüyor.
Bazen Bug oluyor. Yeniden başatlığınızda düzeliyor.
Modemi açıp kapatacağım alakasız ama bir şans denemekten zarar gelmez ne gariptir ki internetim de var şuan simgenin öyle olmasına rağmen.

Hocam DNS ayarlarınızdan kaynaklı olabilir ya. Bizim işyerinde de oluyor böyle genel bir şey sizlik sorun yok merakınız olmasın. Çözmek isterseniz fakat çözümü de var :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CMD ile internet ve DNS sıfırlama işlemlerini gerçekleştirdim etkili olmadı, modem resetleme işlemi gerçekleştirdim o şekilde simge düzeldi anlayamadım çok enterasan ve tuhaf bir sorun ama çözüme kavuştu tuhaf bir şekilde.

Çözüm

Geri
Yukarı