İnternet var ama bilgisayar internete girmiyor

Bugra Karabudak

Decapat
Daha fazla  
Geçen günlerde fırtına oldu bir yere yıldırım düştü ve o anda bilgisayar kapandı (kendini yeniden başlattı) sonra internet sorunu oldu internet var gösteriyor ama giremiyor. 3 5 defa yeniden başlatıyorum ancak geliyor. Ayarlardan sorun gidericiden yaptım olmadi, ağ sıfırladım yine olmadı, format attım yine olmadı. Ben bunun ne olduğunu anlamadım. Bilgisarcıya gittim virüs var dedi format attım çözülmedi.

Geçen günlerde fırtına oldu bir yere yıldırım düştü ve o anda bilgisayar kapandı (kendini yeniden başlattı) sonra internet sorunu oldu internet var gösteriyor ama giremiyor. 3 5 defa yeniden başlatıyorum ancak geliyor. Ayarlardan sorun gidericiden yaptım olmadi, ağ sıfırladım yine olmadı, format attım yine olmadı. Ben bunun ne olduğunu anlamadım. Bilgisarcıya gittim virüs var dedi format attım çözülmedi.
Elektrik hatlarına düştüyse bilgisayarda voltaj dalgalanması olup Wi-Fi kartını bozmuş olabilir.

Telefondan veya başka yerden internete girdiğiniz de sorun yaşıyor musunuz?

Yok ayrıca bilgisayarda Wi-Fi yok sadece Ethernet kartı var oda anakarta bağlı.
Biri bir şey yazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı