Internet var gösteriyor ama sitelere girmiyor

Tarkç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
elektronik teknisyeni
Merhaba,

1 Haftadır evimde internet yok modemi resetledim ne yaptıysam olmadı. İnternet sağlayıcısınıda aradım sorun yoktur dedi. Ama modem denemedim modemim bozuk olabilir mi arızam şu şekilde. İnternet var gösteriyor ama sitelere girmiyor. Steam sadece acılıyor örnegin işlem yapamıyorsun. Hiz testine giremiyorum. Sadece YouTube girebiliyor. Çok garip. Yardımlarınızı bekliyorum ve bu olay evdeki bütün aletlerde aynı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

1 Haftadır evimde internet yok modemi resetledim ne yaptıysam olmadı. İnternet sağlayıcısınıda aradım sorun yoktur dedi. Ama modem denemedim modemim bozuk olabilir mi arızam şu şekilde. İnternet var gösteriyor ama sitelere girmiyor. Steam sadece acılıyor örnegin işlem yapamıyorsun. Hiz testine giremiyorum. Sadece YouTube girebiliyor. Çok garip. Yardımlarınızı bekliyorum ve bu olay evdeki bütün aletlerde aynı şekilde.
o hata daha 2 hafta once oldu servisi aradık geldiler kablo da bir soyukluk varmış yeni kablo taktılar sorun gitti

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı