İnternet yok, güvenli bağlantı sorunu

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İnternet ile ilgili genel bir sorunum var. Normal zamanda pingim aşırı yüksek olmaya başladı. İnternete bağlı kimse yok, internete bağlı bilgisayar dışında cihaz yok, bilgisayarda internet yiyen bir şey yok. Oyuna giriyorum, ping her saniye artıyor ve en sonunda bağlantım kopuyor. Oyundan atıyor. İlk 5 dakika ping oynanılabilir oluyor, ondan sonra 973 gibi bir değer görünüyor ondan sonra bağlantı kesiliyor. Bilgisayardan baktığımda modeme bağlı görünüyorum. Altında internet yok, güvenli yazıyor. Bir de bu tırt internetin üzerine kardeşim girip video izliyor, iyice çıldırıyorum. Bütün günüm tekrar bağlanmayı deneyerek geçiyor. Lütfen yapabileceğim bir şey söyleyin.
Modemim: NetMASTER UYDUNET CBW 384-Z ve Türksat 50mbps internet kullanıyorum.

Oynadığın oyunun sunucuları ülkemizde olmadığını farz ediyorum çoğu insan evde internet trafiği ve sunucu trafiği kapasitesi ile alakalı.

Oynadığın oyunun sunucuları ülkemizde olmadığını farz ediyorum çoğu insan evde internet trafiği ve sunucu trafiği kapasitesi ile alakalı.
Sunucuların hepsi Türkiye'de. Hem Türkiye'de olmasa bile 1000ms ping normal mi sizce?
guinnes rekoru.png
20200402152546_1.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı