''İnternet yok, güvenli'' hatası

Drk_BJK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık üç haftadır internete bağlı olduğum sırada birden internet erişimim kopuyor. Hala internete bağlı gözüküyorum ancak bağlı olduğum ağın altında "İnternet yok, güvenli." Yazıyor. Alıcımı kaldırıp yeniden kurdum, internet alıcımı değiştirdim, güncel sürücüleri yükledim, IPv6 protokolünü devre dışı bıraktım hiçbiri sorunu çözmedi. Wireless mode ayarını IEEE 802.11B yapınca düzeliyor ama o zaman da hızım 600 kb/s'nin üstüne çıkmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

technopat.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sadece WI-FI olunca yapıyor. Superonline 40Mbps fiber kullanıyorum. Modeme kadar gelen kablo derken neyi kastettiğinizi anlayamadım?
Sadece, WİFİ olunca mı yapıyor? İnternet servis sağlayın ve internet paketin nedir? VDSL, FİBER? modem'e kadar gelen kablo nedir?

Evet sadece WI-FI olunca yapıyor. Superonline 40Mbps fiber kullanıyorum. Modeme kadar gelen kablo derken neyi kastettiğinizi anlayamadım?
Fiber turuncu kablomu? bence müşteri hizmetlerini aramanı tavsiye ederim, bende eski Superonline müşterisiydim, gece 23:00 de bile geldiler. Saha nöbetçileri var. Onlar çözecektir ve ücretsiz kafan rahat olur. Bu arada eve gelecek arkadaşların önceden isimlerini öğren Türkiye burası.🤖👽👍👍

Fiber turuncu kablomu? bence müşteri hizmetlerini aramanı tavsiye ederim, bende eski Superonline müşterisiydim, gece 23:00 de bile geldiler. Saha nöbetçileri var. Onlar çözecektir ve ücretsiz kafan rahat olur. Bu arada eve gelecek arkadaşların önceden isimlerini öğren Türkiye burası.🤖👽👍👍
Dün kanal değiştirdim daha önce işe yaramamıştı ama bu sefer yaradı sanırım değiştirdiğimden beri sıkıntı olmadı. Devam ederse dediğiniz gibi ararım müşteri hizmetlerini. Teşekkür ederim yardımlarınız için. 😁😁😁

Dün kanal değiştirdim daha önce işe yaramamıştı ama bu sefer yaradı sanırım değiştirdiğimden beri sıkıntı olmadı. Devam ederse dediğiniz gibi ararım müşteri hizmetlerini. Teşekkür ederim yardımlarınız için. 😁😁😁

Bu arada bir bilgi, Digitürk kumandası sıkıntı çıkadığı zamanlarda, pillerini çıkarıp 30 saniye kadar, güç tuşuna basılı tutarsanız, kumandayı resetlemiş olursunuz. Diğer platform kumandalarda, aynı etki olabilir, denemek lazım.

kardeşim kanal değiştirme nedir nasıl yapılır ? bende de 3 aydır aynı sorun var sürekli arıyorum düzelmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı