İnternet yok, güvenli sorunu nasıl çözülür?

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Önceliklen merhaba. Arkadaşlar ben 1 ay öncesine kadar Windows 8.1 kullanıyordum ve o zaman idarelik olarak versatile 300 Mbps Nano Mini Wireless Adaptörü Kablosuz Ağ Pc Wifi Alıcı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu ürünü satın aldım ve sorunsuz çalışıyordu. Sonra çoğu uygulama Windows 8.1 desteklememeye başladı. Bende Windows 10 yükledim yükledikten sonra internete bağlanıyorum ve 4 6 dk araylan internet bağlı ama internet yok diye uyarı veriyor ve internet gidiyor aşağıda verdim ilk resimde gibi. Durmadan bu hatayı veriyordu bende kesip gene bağlanmaya kalktım zaman ise 2 fotoğrafta verdim uyarıyı veriyordu " bu ağa bağlanılamıyor" diye. Tek çarem aşağıda Wi-Fi yazan şeyi kapatıp açıp bağlanmak. Böylede yaptım zaman bir şey indiriyorsam indirme iptal oluyor bir şey indiremiyorum bu yüzden oyun dahi indiremeyip oynayamıyorum. Bilen biri yardım ederse sevinirim.

1.png

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    191,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir bilgisayarınız varsa adaptörü ona takıp bağlanmayı deneyin. Belki adaptörde sorun vardır. Demek istiyorum ama aradan uzun zaman geçmemiş. Yükseltince oldu demişsiniz. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcılarından güncellemesini yaptırmayı veya devre dışı bırakıp tekrar aktif etmeyi deneyebilirsiniz.

Başka bir bilgisayarınız varsa adaptörü ona takıp bağlanmayı deneyin. Belki adaptörde sorun vardır. Demek istiyorum ama aradan uzun zaman geçmemiş. Yükseltince oldu demişsiniz. Aygıt yöneticisinde Ağ bağdaştırıcılarından güncellemesini yaptırmayı veya devre dışı bırakıp tekrar aktif etmeyi deneyebilirsiniz.
evt 8.1 de sıkıntı yoktu oyunlarımı desteklemeyi kesince 10 yükselttim

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı