"İnternet yok, güvenli." Sorunu

Mr.Mert Can

Femtopat
Yer
İstanbul/Pendik
Merhaba,
Umarım İnternetten anlayan arkadaşlar vardır. 2 haftadan beri aynı hatayla karşılaşıyorum. Vodafone Müşteri hizmetlerini aradığım zaman "24 saat içinde çözülecektir." "Genel sorun var." "Genel müdürlüğe bildirdik." Gibi yanıtlar alıyorum. Bıktım usandım gerçekten. Size modem arayüzündeki ayarları göstereceğim belki orada bir hata vardır. Modemin ışıkları gayet normal yanmasına rağmen internet yok hatası alıyorum. Bunun sebebi IP adresiyle ilgili olabilir.

deger8.png

Dosya Ekleri

• deger1.png
    deger1.png
    12,8 KB · Görüntüleme: 41
  • deger2.png
    deger2.png
    13,4 KB · Görüntüleme: 45
  • deger3.png
    deger3.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 35
  • deger4.png
    deger4.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 34
  • deger5.png
    deger5.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 27
  • deger6.png
    deger6.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 32
  • deger7.png
    deger7.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 31
  • deger9.png
    deger9.png
    81,8 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba,
Umarım internetten anlayan arkadaşlar vardır. 2 haftadan beri aynı hatayla karşılaşıyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığım zaman "24 saat içinde çözülecektir." "Genel sorun var." "Genel müdürlüğe bildirdik." Gibi yanıtlar alıyorum. Bıktım usandım gerçekten. Size modem arayüzündeki ayarları göstereceğim belki orada bir hata vardır. Modemin ışıkları gayet normal yanmasına rağmen internet yok hatası alıyorum. Bunun sebebi IP adresiyle ilgili olabilir.

Eki Görüntüle 642304

Bende de aynısı oluyordu alt yapıdan kaynaklı 1 2 gün sonra gelir.

Modeminizde kablosuz ağ altında "Mac Filtreleme" bulun.
Ve Mac Filtrelemeyi kapatın yani devredişi bırakın.
Yada cihazınızın Mac adresini modemdeki izin verilen mac adresleri listesine ekleyin.

Geri
Yukarı