İnternete bağlıyım ama sürekli olarak internet bağlantısı yok diyor

Efekan Ulusoy

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda interneti kullanırken hiçbir şey yok kullanabiliyorum ama sürekli olarak internet bağlantısı yok uyarısı alıyorum oyun oynarken bir anda bağlantım gidiyor laptop kullandığımdan üstündeki internet butonundan kapatıp açıyorum düzeliyor ama sürekli tekrarlanıyor bu olay artık canımı sıkmaya başladı üstelik sadece laptopumda oluyor telefonumda veya konsolumda hiçbir sıkıntı çıkmıyor sadece bilgisayarımda var ayrıca şu günlerde derslere bile bağlanamıyorum bağlanınca gitmeye başlıyor yakın zamanda yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer kablosuz kullanıyorsanız kablolu kullanmanızı eğer mümkün değilse yeni bir adaptör almanızı bunların hiç biri mümkün değilse şuan kullandığınız adaptörün driverlarını güncellemeniz lazım. Bunların hiç biri olmazsa format son çözüm.

Eğer kablosuz kullanıyorsanız kablolu kullanmanızı eğer mümkün değilse yeni bir adaptör almanızı bunların hiç biri mümkün değilse şuan kullandığınız adaptörün driverlarını güncellemeniz lazım. Bunların hiç biri olmazsa format son çözüm.
2 kere format attım hafta içinde formattan sonra oldu zaten
Driver kurulu mu?
Dün driverları güncelemeyi denedim ama hepsi güncel diyordu bugün bir daha denedim güncelleme yaptı şu anlık bir sıkıntı yok umarım böyle devam eder
Hala aynı sıkıntı devam ediyor lütfen yardım edebilir misiniz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı