İnternete girilmiyor

Listede olmayan seçeneği ile kurun. Kullanıcı adı şifrenizi düzgünce yazınız. VLANID'nizi doğru şekilde öğrenip VLANID'nizi yazınız. Sonrasında WAN kısmının bana ekran görüntüsü gönderirseniz en iyi şekilde yardımcı olacağım.
1606939117729.jpeg

buyrun hocam.

WAN ayarlarınız düzgün hocam. Şimdi varsayılan ağ geçidini 192.168.1.1 yapınız yerel ağdaydı hatırlarsanız. Olmazsa tavsiyem yazılımını güncelleyiniz.
hocam çok şükür wifi bağlantısı çalışıyor ama kablo
Bir dakika hocam. Gateaway yolunu falan belirlediniz mi? Hocam böyle şeyleri youtube'da kesinlikle bulabilirsiniz. Bir tek sizin başınıza gelmiyor. Yerel Ağı yapılandırmanız gerekiyor.
hocam çok şükür oldu. geldi bağlantı. çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için. ama ben sorunun ne olduğunu vallahi anlamadım :D

hocam çok şükür wifi bağlantısı çalışıyor ama kablo

hocam çok şükür oldu. geldi bağlantı. çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımlarınız için. ama ben sorunun ne olduğunu vallahi anlamadım :D
Varsayılan Ağ geçidini belirlemezseniz internet bağlantısı sağlanamaz. Normalde DHCP ile otomatik olarak verilir ancak DHCP modülünde Varsayılan Ağ Geçidi verisi silinmiş. Bu yüzden bağlantınız sağlanamamış. Probleminizi düzelttiysem ne mutlu bana hocam :)

Varsayılan Ağ geçidini belirlemezseniz internet bağlantısı sağlanamaz. Normalde DHCP ile otomatik olarak verilir ancak DHCP modülünde Varsayılan Ağ Geçidi verisi silinmiş. Bu yüzden bağlantınız sağlanamamış. Probleminizi düzelttiysem ne mutlu bana hocam :)
yok hocam anlamadığım şey tekrar sıfırlamadan önce de düzeltmiştik o kısmı ama yine gelmemişti. O yüzden anlam veremedim. Ama olsun düzeldi sonuç olarak sayenizde :D teşekkürler tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı