İnterneti başka odaya kablo götürüp kablosuz kullanmak mümkün mü?

yunomuno

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, başlıkta belirttiğim gibi modemin olduğu odanın dışında bir odaya kablo çektim. Şu an kabloyu sadece TV'ye bağlamış durumdayım. Evde sadece Xiaomi Wi-Fi Repeater Pro ürünü var ama orta bir noktada kullanamadığım için performans rezalet. Kullanmak istediğim şekili size anlatayım o şekilde tavsiye verirseniz sevinirim. Geçen gün indirimde ZyXEL WRE2206 ürününü gördüm. Ürünün üzerinde Ethernet girişi var fakat gelen Ethernet'ten interneti kablosuza çevirmek için değil, gelen Wi-Fi interneti kablo üzerinden bağlamak için kullanılıyormuş. Ürünün küçüklüğü hoşuma gitmişti tak çalıştırmış olması vs. bu tarz bir kullanım için yani kablolu getirdiğim interneti uzatmak ve odada Wi-Fi olarak kullanabilmek için klasik antenli router olarak geçen ürünlerden mi almam lazım? Bu arada internetim 200/20 indrime yükleme. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam hiç böyle işlere girişmenize bile gerek yok bence, imkanınız varsa modem alabilirsiniz ben Türk Telekom modemi kullanıyordum ikidebir internetimde kesinti yaşayıp üstünede çekmemezlik yaşayınca bıkmıştım. Keenetic marka modem aldım şu ana kadar sıfır kesinti 4 5 aydır kullanıyorum ve çok da güzel çekiyor. Sadece öneride bulundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı