İnterneti "download" ve "upload" olarak ayırabilir miyim?

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Şimdi amacım yayın açmak. Yayını mobil internetten verip yani uploadını oraya yükleyip bilgisayar ve içindeki oyunlar için kablolu internetimi kullanmak istiyorum. Mümkün mü? Sadece Streamlabs için özel ağ ataması yapabilir miyim?

Böyle bir şeyin mümkün olduğunu sanmamakla beraber şunu belirtmek isterim, mobilde yaptığınız hız testi sonuçlarına aldanmayın. Hız testinde 12-13 uploadınız çıkar pcye bağlarsınız bi hız testi yaparsınız 0,70

Böyle bir şey mümkün. Telefonla bilgisayara USB üzerinden mobil internet paylaşıp sonrada uygulamalara özel internet bağlantısını atayarak. Örneğin: Streamlabs'a sadece mobil interneti atayarak ve diğer bilgisayardaki uygulamalarda normal internetinizi kullanarak, ufak bir araştırma sonucu forcebindıp diye bir uygulama buldum. İnternette videoları, rehberleri vb. mevcut ayrıca eski gibi gözüktü çalışmazsa alternatiflerine bakabilirsiniz, hiç kullanmadığım için yardım edemeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalp atıyorum bu cevaba. Çok teşekkürler. Streamlabs'de OBS tabanlı olduğu için onda da buldum.
En iyi cevap olarak işaretleme tuşu yok şu an. Mod biri işaretleyebilir mi?

Bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…