İnternetin sürekli kesilmesi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Bu 1 haftadır internetim arada bir kesiliyor. İstanbul'da oturuyorum. İndirme hızım 35, yükleme hızım 3. İnternetim sınırsız ama geçen hafta 35 GB'lık bir oyun güncellemesi yaptım ve internetim kesilmeye başladı. Daha demin Discord'da arkadaşımla görüşüyordum nedensizce gitti. Steam açık iken Epic Games'i açtım gitti. Acaba IP'de mi bir sıkıntı var ya da oturduğum çevrede bakım mı var hiç bilmiyorum. Başka modem değiştirip denedim yine olmadı, yardım eder misiniz?

KabloNet kullanıyorum. Ve yaklaşık 3 aydır benim de internetim sürekli kesiliyor. 1 saatte ortalama 7-8 kere kesiliyor. Müşteri hizmetlerini aradım ve dediler ki, ''İstanbul genelinde altyapı çalışmalarımız devam etmektedir. 2 sene içinde bitmesi planlanmaktadır.''

Şimdi bu sorun modem eskiliğinden olabilir, ayrıca modemin kaç yıllık ve hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsun?
Modemimin kaç yıllık olduğunu hatırlamıyorum ama modeli Air5650TT,Sağlayıcım TürkTelekom
Hat değerleriniz nedir?
Hat değerlerim sanırsam bunlar
376337

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı