İnternetsiz Bilgisayar Driverları Nasıl İndirilir?

Sara1

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar. Bugün Vatan Bilgisayar'dan sistemimi topladım ve Windows 10 Pro kurdum. Fakat kasamda CD-ROM olmadığı için driverları otomatik yükleyemiyorum. Driverlar yüklü olmadığı için de internete bağlanamıyorum. İnternet olmadan driverları nasıl ve hangi siteden indirebilirim? Hangi driverların eksik olduğunu nasıl anlarım?

Herkese selam arkadaşlar. Bugün Vatan Bilgisayar'dan sistemimi topladım ve Windows 10 Pro kurdum. Fakat kasamda CD-ROM olmadığı için driverları otomatik yükleyemiyorum. Driverlar yüklü olmadığı için de internete bağlanamıyorum. İnternet olmadan driverları nasıl ve hangi siteden indirebilirim? Hangi driverların eksik olduğunu nasıl anlarım?
Başlat menüsüne sağ tıkla üstlerde bir yerde aygıt yöneticisi var. Ona tıkla açılan pencerede yanında ünlem işareti bulunanların driverleri kurulmamıştır.

İnternet sürücüsünü bir flaş belleğe indirin. Tabi başka makineden. Sonra kendi makinenize takıp kurun. İnternete bağlanınca diğer indireceklerinizi de indirirsiniz.

Son düzenleme:
Ethernet sürücüsü kendisi yüklenecektir, yani öyle olması lazım. Sonrası zaten netten. Windows kendisi yüklemezse de tek çare flaş bellekler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı