İnternette satılan Windows 11 anahtarları güvenilir mi?

Merhaba, bugün yeni sistemimi teslim aldım. Sisteme Windows 11 kurulu olarak geldi. Biraz önce ekranda sağ alt köşede Windows'u etkinleştir yazısı çıktı. Biraz araştırdım ama Windows 11'de kalıcı olarak yazı kaldırılmıyor sanırım. İnternette 100 lira civarına Windows 11 Home keyleri satılıyor. Ne kadar güvenilirdir, sorunu çözer mi ya da orijinal mi bunlar? Bu konuda herhangi bir bilgim yok. Bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

https://softixir.com/urun/microsoft-windows-11-pro-dijital-lisans-anahtari/ buradan 40 TL'ye aldım sorunsuz kullanıyorum ilk aldığımda kod geçersiz dedi wp hattına yazdım hallettiler başka alışımda hiç sorun çıkmadı tavsiye ederim güvenilir.

Merhaba, bugün yeni sistemimi teslim aldım. Sisteme Windows 11 kurulu olarak geldi. Biraz önce ekranda sağ alt köşede Windows'u etkinleştir yazısı çıktı. Biraz araştırdım ama Windows 11'de kalıcı olarak yazı kaldırılmıyor sanırım. İnternette 100 lira civarına Windows 11 Home keyleri satılıyor. Ne kadar güvenilirdir, sorunu çözer mi ya da orijinal mi bunlar? Bu konuda herhangi bir bilgim yok. Bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
daha geçen hazır sistem aldım birkaç gün sonra etkinleştir uyarısı geldi gittim 100 liraya key aldım. Almam ve etkinleştirmem 1 dakikamı almadı, çoğu güvenilir ama kart bilgilerini girerken sanal kart oluştur alışverişin bitincede sil, ne olur ne olmaz 👍

Daha geçen hazır sistem aldım birkaç gün sonra etkinleştir uyarısı geldi gittim 100 liraya key aldım. Almam ve etkinleştirmem 1 dakikamı almadı, çoğu güvenilir ama kart bilgilerini girerken sanal kart oluştur alışverişin bitincede sil, ne olur ne olmaz 👍

Aldığınız key oem/retail MAK?

Geri
Yukarı