İnternetteki Türkçe yamalar ne kadar güvenli?

hasan tahsin

Centipat
Daha fazla  
İnternetteki Türkçe yamalar ne kadar güvenli VirusTotal Yükleyince hepsinde trojan, zararlı yazılım çıkıyor bu doğru mu?

Genelde o tür şeylerin içerdiği dosyalar hep virüs olarak görülüyor. Siz güvenilir bir siteye girin ve oradan yama indirin mesela GTA San Andreas yaması indirebilirsin. O da virüs gözüküyor ise programın her yamayı virüs olarak algılamakta olduğunu anlayabilirsiniz. Bilinen GTA SA yama sitelerini araştırın ve oralardan indirin.

VT'ye ne atarsanız atın virüs çıkar. Kaspersky, Malwarebytes ve Bitdefender'ın sonuçlarına bakın. Eğer onlar virüs yok diyorsa yoktur. Diğerleri pek de iyi antivirüs değiller zaten.

Hocam güvenilir sitelerden indirin.

Oyunçeviri
Anonymous çeviri
Animus projesi

Ben oyun çeviri'den başkasına pek güvenemedim Kaspersky İnternet Security kullanıyorum daha hiç bir çevirisinde virüs algılamadı ve steam versiyonları ile genelde uyumlu oluyor.

Bu çeviri sistemlerinin bir çoğu virüstür. Dikkat etmeye özen göster, her yerden indirilmeyecek bir şey diye düşünüyorum. İngilizce olarak oynadığım için böyle bir derdim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…