İnternetten Alışverişte Garanti

buraksenkus

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Öncelikle böyle bir konu açılmışsa veya yanlış yere açtıysam özür diliyorum. Birkaç ay sonra internetten bilgisayar almayı düşünüyorum (Türkiye içi). Ama aklıma takılan bir şey var. Bilgisayarı aldıktan sonra garantiye göndermek istersem bilgisayar markasının herhangi bir yetkili servisine götürebilir miyim yoksa aldığım siteye kargolamam mı gerekiyor?
İkinci sorum, yurt dışından alırsam nasıl bir yol izlemem gerekir? Teşekkürler.

Bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen?

Arkadaşlar ben de bazen Amerika'dan ürün alıyorum. viabox.com isimli bir site keşfettim ve müthiş faydası dokundu bana. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım ve 1 gün içerisinde kargolamaları, sorularıma maksimum 12 saat içinde dönüş yapmaları sonucunda çok memnun kaldım.
Aldıklarınızı gönül rahatlığıyla bu siteden kendinize kargolatabilirsiniz. Ayrıca üyeliği de ücretsiz.
www.viabox.com adresine giderek siz de kargolarınızı rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı