İnternetten alışverişte kart zorunlu mu?

Makaleler
1
Telefonum çok kasıyor. Format atsam bile geçmiyor, yeni telefon almak istiyorum ama büyük mağazalarda çok pahalı :(. İnternetten almak istiyorum, ama kartım yok. ininal Kart'ım var, ama ona da Max 750 ₺l yatıyor. Peki kart olmadan telefon alabilir miyim yani kapıda ödeme olarak?

Muhtemelen hayır, kredi kartı çıkartabilirsiniz veya Papara veya Enpara alıp limiti arttırabilirsiniz.

Telefonum çok kasıyor. Format atsam bile geçmiyor, yeni telefon almak istiyorum ama büyük mağazalarda çok pahalı :(. İnternetten almak istiyorum, ama kartım yok. ininal Kart'ım var, ama ona da Max 750 ₺l yatıyor. Peki kart olmadan telefon alabilir miyim yani kapıda ödeme olarak?

Satıcıyla konuşman lazım. Ancak benim bildiğim zincir sitelerde öyle bir imkan yok. Arkadaşının kredi kartıyla alıp ürün geldiğine arkadaşına parasını verebilirsin.

Birçok alışveriş sitesinde "havale" seçeneği mevcut. Ödeme kısmında havale seçeneğini seçerseniz size IBAN verir. Gerekli talimatları o seçeneği kullandığınızda görüyorsunuz. Havale ettikten sonra makbuzunuzu saklayın. Kartsız şekilde bu yöntemle alışveriş yapabilirsiniz.
Hepsiburada için bir örnek:
1621688829697.png

Geri
Yukarı