İnternetten final soruları hazırlayan sitelere güvenilir mi?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Instagram'dan bir sayfa her türlü bölüme hizmetimiz vardır dedi. Bende bir sınav için ne kadar ücret dedim. O da 350 TL dedi. Sizce bu siteye güvenilir mi? Ben baktım finalden 80 üstü garanti diyorlar. Resimleri atıyorum.

Dosya Ekleri

• ekran görüntüsü 1.jpg
    ekran görüntüsü 1.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 26
  • ekran görüntüsü 2.jpg
    ekran görüntüsü 2.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle sahte yorumlardır ama diyelim ki gerçek eğer çemişgezek üniversitesi at eğitmenliği(2 haftalık) ya da muadili bir bölüm okumuyorsanız bu tür şeyler hiçbir işe yaramaz. Hocalarınızın soracağı şeyleri nasıl bilsin bunlar da ona göre soru hazırlasın ?

Büyük ihtimalle sahte yorumlardır ama diyelim ki gerçek eğer çemişgezek üniversitesi at eğitmenliği(2 haftalık) ya da muadili bir bölüm okumuyorsanız bu tür şeyler hiçbir işe yaramaz. Hocalarınızın soracağı şeyleri nasıl bilsin bunlar da ona göre soru hazırlasın ?
Anlamadım hocam ?

Anlamadım hocam ?
Hocam bu adamlar size sınava hazırlanmanız için soru atıyor sonra siz kendi sınavınıza giriyorsunuz ve benzer sorular geldiği için yüksek alıyorsunuz bunu vaat ediyorlar değil mi ? Böyle bir şey anca çok dandirik bir üniversitede dandirik bir bölümde okuyorsan olabilecek bir şey.

Hocam bu adamlar size sınava hazırlanmanız için soru atıyor sonra siz kendi sınavınıza giriyorsunuz ve benzer sorular geldiği için yüksek alıyorsunuz bunu vaat ediyorlar değil mi ? Böyle bir şey anca çok dandirik bir üniversitede dandirik bir bölümde okuyorsan olabilecek bir şey

Hocam bu adamlar size sınava hazırlanmanız için soru atıyor sonra siz kendi sınavınıza giriyorsunuz ve benzer sorular geldiği için yüksek alıyorsunuz bunu vaat ediyorlar değil mi ? Böyle bir şey anca çok dandirik bir üniversitede dandirik bir bölümde okuyorsan olabilecek bir şey.
Afet ve yardım yönetimi okuyorum. 4 yıllık.

Geri
Yukarı