İnternet'ten MSI GL75 Leopard alınır mı?

bogazicics01

Femtopat
Merhaba, uzun zamandır laptop araştırıyorum. Tercihimi MSI olarak belirledim, iki model arasında kaldım:

MSI GL75 9SD-052XTR i7 9750H 16 GB 512 SSD GTX1660 Ti FreeDOS 17.3.

MSI GL75 Leopard 10SDR-085XTR i7 10750H 16 GB 512 SSD GTX1660 Ti FreeDOS 17.3.

Aralarındaki fark, ikinci seçeneğin Leopard serisi olması ve 10. nesil işlemci.

Leopard olan seçenek geçenlerde teknobilişim adlı bir firma tarafından Trendyol'da 12800'e satılıyordu, kararsız kaldım, o ara satıldı.

Şu an ise yine Trendyol'da gpnplus adlı firma tarafından 13000'e satılıyor. Sizce güvenip alınır mı? Firma hakkında İnternet'te şikayetler var illaki. Ayrıca taksitle almayı planlıyorum fakat Trendyol'da taksit yapınca fiyat şişiyor. Öneriniz var mıdır hem fiyat hem satıcı olarak uygun ve güvenilir?

Bir diğer konu, bugün Vatan Bilgisayar'a gittim, İnternet'ten laptop almamam konusunda bayağı ısrarcı oldu arkadaş, örneğin gelen ürünün teşhir ürünü olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Kargo yoldayken zarar görür mü? Bu ve bunun gibi İnternet'ten laptop alma hususunda benzer çekinceleri olup sorun yaşayan, çözen, çözemeyen arkadaşlar yazabilir mi?

Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar İnternet'te 13000 civarına var bu laptop fakat taksitle alınca Vatan Bilgisayar'daki fiyatıyla aynıya geliyor + Vatan'dakinde Windows 10 var. Ne dersiniz alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan bilgisayar fiyat olarak pahalı şu aralar.Satıcının puanına bakabilirsin ve yorumlarını kontrol edebilirsin.Bu şekilde güvenilir olup olmadığını anlayabilirsin.Garanti olarakta üretici garantisi varsa bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.Kargo ile ilgili de kapınıza gelince kontrol edip eğer hasarlı veya başka bir sebeple olumsuz bir durum varsa hasar tespit tutanağı tutturup değişim isteyebilirsiniz.

Arkadaşlar İnternet'te 13K civarına var bu laptop fakat taksitle alınca Vatan'daki fiyatıyla aynıya geliyor + Vatan'da Windows 10 var. Ne dersiniz alınır mı?
İtopya'da şöyle bir kampanya var, her şey güzel fakat gözüme takılan ufak bir nokta var ve sanırım takılmak gereken bir yer;

Ekran: 17.3" FHD 144Hz 45% NTSC

NTSC araştırdığım kadarıyla Thin Bezel ekranlarda oluyor, benim bildiğim MSI GL75 serisinde IPS panel kullanıyordu? Hadi IPS panel değil diyelim, TN ekranlarda %45 NTSC oranı düşük bir oran gördüğüm kadarıyla.

144hz ve rtx2060'a kanmak üzereydim, yardımcı olacak var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı