İnternetten para kazanılır mı?

Shrsk

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce GT 720M - İntel Core i5
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta gördüğünüz gibi internette oyunda falan para kazanılır mı? Çok büyük rakamlara gerek yok tabii ama bildiğiniz bir site, oyun varsa söyleyebilir misiniz? İyi forumlar.

Bionluk, Fiverr gibi bazı sitelerde yaptığınız şeyleri başkalarına para karşılığında satabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beleşe para kazanılmaz. Belli bir alanda yeteneğiniz varsa yazılımcı, tasarımcı veya yazarlık alanlarında çalışabilirsiniz.

Oyun olarak hala metin2 - knight falan üzerinden para kazananlar var. Bireysel turnuvalara girip haftada 500 tokatlayanda var, daha geçen gün yakın arkadaşım 600 liraya çar satın aldı bi pvp server'da. Tabi bu kolay bi iş değil çarı kasma itemleri dizme vesaire baya bi sabrın olması gerek + olarak zamanla robotlaşıyorsun.

YouTube ve TikTok'taki insanlara bakabilirsin. Örneğin oyun videosu çekerek para kazanın ne ayrıcalığı var?
Emek var mı yok mu? Şimdi ben oyun videosu çeksem kaç kişi izler. Belirli bir kitle yakalamak çok mu kolay?

Emek var mı yok mu? Şimdi ben oyun videosu çeksem kaç kişi izler. Belirli bir kitle yakalamak çok mu kolay?
Kardeşim ilk önce yazdığın yoruma bak beni burada yorma. Kendinle çelişiyorsun. Yetenek mi bu? Emek desen başta tamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…