İnternetten para kazanılır mı?

Bionluk, Fiverr gibi bazı sitelerde yaptığınız şeyleri başkalarına para karşılığında satabilirsiniz.
hocam bionluk ilk freelancer olmak için para istiyor küçük bi ücret. Ben logo yapmayı az da olsa biliyorum o parayı çıkartır mıyım sizce?

Oyun olarak hala metin2 - knight falan üzerinden para kazananlar var. Bireysel turnuvalara girip haftada 500 tokatlayanda var, daha geçen gün yakın arkadaşım 600 liraya çar satın aldı bi pvp server'da. Tabi bu kolay bi iş değil çarı kasma itemleri dizme vesaire baya bi sabrın olması gerek + olarak zamanla robotlaşıyorsun.
Çok zaman istiyor hocam ya

Duruma göre değişir.

İster "cam girl*" tarzı kadınlarla canlı yayınlar açarsın, ister onlyfans* yaparsın, ister mağaza açıp ticarete başlarsın, seçenek çok, ne yapacağın bizi âlâkadar etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duruma göre değişir.

İster "cam girl*" tarzı kadınlarla canlı yayınlar açarsın, ister onlyfans* yaparsın, ister mağaza açıp ticarete başlarsın, seçenek çok, ne yapacağın bizi âlâkadar etmez.
Hocam niye öyle şeyler yapayım ya :D

hocam bionluk ilk freelancer olmak için para istiyor küçük bi ücret. Ben logo yapmayı az da olsa biliyorum o parayı çıkartır mıyım sizce?

Çok zaman istiyor hocam ya
Ben suan internette dijital medya satisi yapiyorum, hic bir sey cizmeden, Internette para kazanmak aslinda cok zor degil. Google diye bir yazilim var bilmem belki duymussunuzdur. Onu kullanmayi biliyorsaniz (Ve Ingilizceniz varsa) olanaklar cok.

Geri
Yukarı