İnternetten para kazanmak mümkün mü?

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Arkadaşlar sizce internetten nasıl para kazanılabilir? Bir işe girmeyi en azından günlük para ile çalışmayı düşünüyordum lakin hemen yoruluyorum paket falan çıkarmaya gitsem hemen tıkanıyorum. Zaten doktora da randevu aldım gideceğim. Sizce İnternetten nasıl para kazanılır veya kazanılabilir mi?

Ben üniversite öğrencisiyim. Bu siteden çeviri işi falan yapıyorum arada. Others – İşlerini Yetenekli Üniversite Öğrencileri Yapsın kategori seçip kendine göre bir iş bulabilirsin. Mesela biri blogger. Diyor ki bana yazdığım yazıyı çevir sana şu kadar para vereyim ya da birlikte yazalım ortak olalım şu kadar para kazan. Veya youtuber. Videolarımı çevir diyor, içerik bul diyor, düzenleme yap diyor. Ona göre para alıyorsun.
Ayrıca müşteri hizmetleri olarak da çalışabilirsin. Bazı firmalar bizim gibi ülkelerden telesekreter tutuyor. Mesela Vadofone. Arkadaşımın annesi Almanya'da doğup büyümüş. Almanca ana dili gibi. Antalya'da evden çalışıyordu. Çok da yüksek maaş alıyordu. Tüm gerekli ekipmanları da şirket vermişti. Ama dil gerekiyor işte. İngilizce biliyorsan İngilizce'den de bulabilirsin bu tür işler.

Son düzenleme:
Ne şekilde mümkün, sadece mümkün deyip geçmeyip nasıl olduğunu söylerseniz sevinirim.
Elektronik ticaret ile ilgilenebilirsiniz. Bir İnstagram sayfası açıp oradan kendi yaptığınız veya ucuza aldığınız ürünleri satabilirsiniz. Letgo'dan al sat yapabilirsiniz. Youtube'a başlayabilirsiniz fakat baya uzun bir zaman sonra para kazanmaya başlarsınız.

Geri
Yukarı