İnternetten para kazanmak

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
İnternetten para kazan girişimci ol diye videolar görüyoruz fakat nasıl yapılır demiyorlar. Hepsi ben bu ekipmanı 20.000 liraya aldım ama 0 lira ile başladım sizde 0 lira ile başlayın diyor veya ben insanların ihtiyaçlarını belirliyorum bunlar üzerine çalışıyorum diyor. Fakat anlatmıyorlar. Kitabım var diyorlar ve link koyuyorlar, bu kitabı satın al diyorlar. Ben bu işlere girmiyorum ama merak ediyorum neden böyle yapıyorlar. Bir adam var bu dediklerimin aynısını diyor ve hep asgari ücreti memur maaşını kötülüyor, haklı fakat sen bana balığın ne tür olduğunu diyorsun balık tutmayı öğretmiyorsun.

İnternetten para kazan girişimci ol diye videolar görüyoruz fakat nasıl yapılır demiyorlar. Hepsi ben bu ekipmanı 20.000 liraya aldım ama 0 lira ile başladım sizde 0 lira ile başlayın diyor veya ben insanların ihtiyaçlarını belirliyorum bunlar üzerine çalışıyorum diyor. Fakat anlatmıyorlar. Kitabım var diyorlar ve link koyuyorlar, bu kitabı satın al diyorlar. Ben bu işlere girmiyorum ama merak ediyorum neden böyle yapıyorlar. Bir adam var bu dediklerimin aynısını diyor ve hep asgari ücreti memur maaşını kötülüyor, haklı fakat sen bana balığın ne tür olduğunu diyorsun balık tutmayı öğretmiyorsun.
Amaçları kitaplarını pazarlamaktan ibaret, eğer balık tutmayı öğrenmek istiyorsan kitabımı al.
Şahsen çoğuna güvenmiyorum.

Hocam zaten o etkileşim için yapılan bir konuşma, geçen gün bir video denk geldi adam anlatıyor cart yaptım curt yaptım 5000 TL'lik telefonla başladım şimdi ekipmanlarım 35000 lira falan filan açıklamaya uzunca anlattım yazıyor açıklamayı açıyosun boş, aslında orada adamın anlattığı veya yapmaya çalıştığı 2 şey var ya adamın dedikleri gerçek, ya da adam orada seni manipüle edip etkileşim almak için onu yapıyor bütün mesele bu. Gerçektende evde otururken para kazanmak mevcut ona bir şey diyemeyiz, eğer bilgin varsa ve uğraşırsan YouTube'da Online satış mağazalarında yaptığın işleri satarak para kazanabilirsin.

İronik ama YouTube'da şöyle bir para kazandirma içerikleri ceken kişilerin videolarını açıp bakın genelde hepsi aynı şeyleri söylüyorlar videoda. Adamların vasfı zaten "internette para nasıl kazanilcagini anlatip para kazanmak." yoksa herhangi bir yetenekleri falan yok. Freelance işler dışında kazanmak cidden imkansız. Makale de yazabilirsin ama vaktine deger mi bilmem.

İnternette gördüğün şeylerin hepsi boş hiçbiride 50 kuruş bile kazanmıyor.

Geri
Yukarı