İnternetten para nasıl kazanılır?

Liseden beri internet sitesi yaparak para kazanıyorum. Bilgisayarımı da topladım, tüm ihtiyacımı da karşıladım. Deneyebilirsin.

Önerebileceğiniz domain hosting siteleri var mı acaba? Kendimi geliştirmek için araştırıyordum ama net bir fikrim yok alma konusunda.

Ben daha önce Steam'den al sat yaparak, TR-Linkten link kısaltarak, arkadaşlarımın okul proje slaytlarını hazırlayıp video ve fotoğraf editlerini yapıp kendime yeni ekipmanlar almıştım (yaşım 12)

Ediliyor diye biliyorum. Konuşma açısından soruyorsanız o başka.
Genelde bu tarz sitelerde yaşı küçük kişilere hep ikinci sınıf insan muhamelesi yapılıyor ve ya v*let diyiyorlar. Bu sebeple yaşımı büyük yapıyorum hep

Genelde bu tarz sitelerde yaşı küçük kişilere hep ikinci sınıf insan muhamelesi yapılıyor veya v*let diyiyorlar. Bu sebeple yaşımı büyük yapıyorum hep.

Bu sitede öyle bir şey olacağını sanmıyorum diğer sitelerin yanında bu daha özel.

Liseden beri internet sitesi yaparak para kazanıyorum. Bilgisayarımı da topladım, tüm ihtiyacımı da karşıladım. Deneyebilirsin.
Nasıl kazanıyorsun? Orta düzey denilebilecek kadar html,css ve php biliyorum ayrıca wordpresstende iyi anlarım fakat nasıl kazanıcapımı bilmiyorum

Nasıl kazanıyorsun? Orta düzey denilebilecek kadar HTML, CSS ve PHP biliyorum ayrıca Wordpress'ten de iyi anlarım fakat nasıl kazanacağımı bilmiyorum.
Wordpress'ten ne kadar anlıyorsun. Wordpress üzerinde eklenti ve tema geliştirmesi yapabilir misin? Wordpress kodlarında özelleştirmeler yapabilir misin? Wordpress yalnızca panelden ibaret değil.

Bunun dışında kurumsal kimlik yapan ajanslarda web sitesi yaparak başlayabilirsin. Bionluk gibi platformlarda da iş kovalaman mümkün. Ben ajanstan başladım ve çevrem oldukça hızlı arttı. Bir süre sonra işler bana gelir oldu.

Eklenti geliştirme hariç yazdıklarının hepsini yapabilirim ayrıca ajansı nasıl buldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…