İnternetten video izlerken takılma oluyor

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Canlar merhaba. Evimde bulunan Hometech Alfa450C cihazı LGS'de başarılı olan öğrencime hediye edeceğim, lakin sizlerin yardımına ihtiyacım var.
Bu cihazın kurulumunu yaptım, driver güncellemesini Driver Booster ile yaptığımda güncellemeler sonrasında Wi-Fi çalışmıyor, sanırım siliniyor.
Güncellemeyi elle yaptığımda ise internetten açtığım videolar takılarak ilerliyor, indirilmiş videoda sorun yok çok güzel akıcı oynatıyor fakat Netflix, YouTube buralarda takılma yaşıyorum. Takılma yaşamamın sebebi nedir? Yani yüklü videoda takılma yaşatmayıp netten oynatılan videoların takılmasına sebep olabilecek driver nedir?
Not: Ekran kartı güncel, ekran kartı ile alakalı problem yok, çünkü yüklü videoları güzel bir şekilde oynatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikde Driver Booster kullanmayın, sisteminiz ile uyumsuz sürücüleri yükleyip sistemi çökertme ihtimali yüksek bir uygulama.

Takılma konusu için belki başka bir tarayıcı veya altta paylaştığım eklentiyi kurmayı deneyebilirsiniz. Ancak önceden belirtmeliyim ki bu eklenti YouTube üzerinden en fazla 1080p60fps video oynatma imkanı sunuyor, 2K veya 4k video izleyemezsiniz.
h264ify

Öncelikde Driver Booster kullanmayın, sisteminiz ile uyumsuz sürücüleri yükleyip sistemi çökertme ihtimali yüksek bir uygulama.

Takılma konusu için belki başka bir tarayıcı veya altta paylaştığım eklentiyi kurmayı deneyebilirsiniz. Ancak önceden belirtmeliyim ki bu eklenti YouTube üzerinden en fazla 1080p60fps video oynatma imkanı sunuyor, 2K veya 4k video izleyemezsiniz.
h264ify
Teşekkür ederim ama bu da çözüm olmadı malesef, ben bir driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama hangi driver buna sebep oluyor olabilir ki ?

Geri
Yukarı