IObit Malware Fighter AV ne kadar iyi?

Bilgiverenadam

Femtopat
Daha fazla  
IObit malware Fighter 8.5 Pro versiyonunu kullanıyorum, crack değil. Orijinal lisanslı program. Sizce iş görür mü?
Bitfefender ile iş birliği yapmış son versiyonunda Bitdefender'ın kendi antivürüs motorunu kullanmakta.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-24 212519.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-24 212519.png
    409,9 KB · Görüntüleme: 111
Lisansınız varsa kullanabilirsiniz tabii ki. Bitdefender'ın motorunu kullanması da güzel şey. Sizce sorun yoksa bizce de yoktur. Bu yazılımı ilk çıktığı zamanlarda denemiştim, tabii yıllar geçti aradan, şimdi daha iyi olduğunu görüyorum. İhtiyacınızı karşılayacağını umuyorum.

Malwarebytes'ın motorunu çalmıştılar diye biliyorum. İş görmez.

O konu hakkında İngilizce olarak arattığımda pek bir şey bulamadım Bitdefender motorunu kullanıyor sizce bunu da mı çalmışlar?

Lisansınız varsa kullanabilirsiniz tabii ki. Bitdefender'ın motorunu kullanması da güzel şey. Sizce sorun yoksa bizce de yoktur. Bu yazılımı ilk çıktığı zamanlarda denemiştim, tabii yıllar geçti aradan, şimdi daha iyi olduğunu görüyorum. İhtiyacınızı karşılayacağını umuyorum.

Bende anti virus prıgramlarından pek anlamam ondan dolayı sordum görüş için eyvallah.

Standart bir bilgisayar kullanıcısı için Windows Defender bile yeterli.

Ara sıra crackli şeyler de yüklüyorum sizce bahsettiğim program bu konularda iyi mi?

Kaspersky yazılımına güveniyorum iyi de çalıştığını düşünüyorum tavsiye edebilirim. IObit ilk çıktığı yıl gözümden aşırı düşmüştü pek ısınamadım kendilerine.

Kasperky piyasada en iyi anti virüs programı olduğunu biliyorum ama çok pahalı. Görüş için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı