IObit ürünleri neden kullanılmamalı?

Kayıt defteri temizliğini peki nasıl yapacağız?
Ben de Ccleaner yüklü ama IObit hiç kurmadım.
El ile uğraşmak istemiyorsanız CCleaner gibi yardımcı programlar kullanmadan önce kayıt defterini yedekleyebilir veya sistem geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.

Yazdığınız içerik sadece "tavsiye etmiyorum" üzerine kurulu. Keşke nedenini(mavi ekran bir neden olmaz) de yazsaydınız.

Ben Smart defrag kullanıyorum zarar etmiyor bana.

Yazdığınız içerik sadece "tavsiye etmiyorum" üzerine kurulu. Keşke nedenini(mavi ekran bir neden olmaz) de yazsaydınız.

Programların yapabileceği bir kaç saçmalıktan bahsettim zaten.

Ayrıca her bilgisayarda sorun çıkartacak diye bir şey yok.

İobit'in tüm uygulamalarını kullandım. Birçok uygulamasını da beğenerek kullanmaya devam ediyorum. Tweak tarzı uygulamalardan hep zarar gördüm, IObit'in de tweak tarzı uygulaması olan SystemCare'da benzer şekilde çok faydalı olmayan bir uygulama olmasına rağmen Driver Booster PRO, IObit Software Updater ve IObit Undelete uygulamalarından ciddi manada fayda görüyorum, bu bahsettiğim uygulamalardan herhangi bir zarar da görmedim. Eğer reklam yazılımı olarak başka bir uygulama tarafından yüklenirse sıkıntı çıkıyor olabilir fakat doğrudan kendi uygulamasını kurduğunuzda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı söyleyebilirim.

Driverlarımı ve uygulamalarımı en güncel halleriyle bulabiliyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Genel itibariyle driverlarımı tek tek indirir ve harici diskimde saklarım ama bazı cihazların driverları bulunamadığında faydalı olabiliyor.

@Microsystem, faydalı yönleri de var.

Eski bilgisayarlarda sürücü bulamadığınız da Driver Booster işe yarayabiliyor.

Veya IObit Uninstaller işe yarayabiliyor, kullanışlı.

IObit Uninstaller olarak gerçekten kaliteli bir program yapmışlar tüm gereksiz olan kalıntıları bile siliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…