İOKBS bursu 11 gündür yatmıyor!

İOKBS bursu her ayın 25'inde yatırılmıyor mu?

Sabah kontrol ettiğimde yatmamıştı, sonra bakmadım.
Konudan bağımsız bir mesajım olacak özür dilerim. Bursun yatıp yatmadığını nereden kontrol ediyorsunuz? ATM'ye gidip mi?

İOKBS bursu her ayın 25'inde yatırılmıyor mu?
Ben Vakıfbank'tan çektiğim zaman en geç 25'i deniyordu. Artık PTT var ve her ayın 11-12-13 gibi çekiyorduk bursu.
Konudan bağımsız bir mesajım olacak özür dilerim. Bursun yatıp yatmadığını nereden kontrol ediyorsunuz? ATM'ye gidip mi?
Evet ATM'ye gidip bakıyorum, E-Devlet ve E-Okul'da gözüküyor ama o devletin yatırdığı. Hesaba geçip geçmediğini kontrol etmek için her ATM'yi kullanabilirsin, özel bankalar 0,27TL kesiyor sadece.

Son düzenleme:
Bende konu açmıştım bununla ilgili PTT canlı destekten sorguladığım zaman dönüşleri "863 TL gözüküyor fakat ödemeye açılmamıştır." ayrıca buğün de yatırılmamış hala.

Bende konu açmıştım bununla ilgili PTT canlı destekten sorguladığım zaman dönüşleri "863 TL gözüküyor fakat ödemeye açılmamıştır." ayrıca bugün de yatırılmamış hala.
Evet bugün konu açmışsınız, ben de kontrol ettim hala açılmamış ödemeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…