IOS 10.2.1'den IOS 9.3.5'e Geri Dönmek

Erhan Ulaş

Hectopat
Daha fazla  
Iphone SE 16GB bir telefonum var ve IOS 9dayken hiçbir sıkıntım yoktu.IOS 10'a geçince telefon sapıtmaya başladı. Kilit tuşuna basınca ekran gelmemesi, kamerya girince donması, durduk yere donması vs. gibi sorunlar yaşamaya başladım acaba IOS 9.3.5 sürümüne geri dönme şansım var mı yada servis ve sıfırlama dışında bir çözüm önerisi olanlar var ise yazabilirler mi ? Şimdiden teşekkürler.

Geri dönmek şuan mümkün değil. Size önerim cihazı restore yapmanız.

Bendede 64 GB modeli var ama bende öyle sorunlar oluşmadı.Güncelleştirirken bir problem meydana gelmiş olabilir.Sıfırlama işlemini birde Itunes üzerinden denermisin.

Apple Yakında Yayınlayacağı İOS 10.3 Sürümü ile 32 Bit Uygulama Desteğini Yavaş yavaş Kesmeye başlayacak ve Uygulamaların Yeni Sürümleri Yüklenemeyecek. Yani iPhone 5 ve 5C'lerin Ölümü başlayacak. 5 ve 5C kullanıcılarından Sürümü Yüklemek isteyenler Varsa iyi düşünsün.

Selam,
Bozulan Iphone 5 telefonumun yerine ucuza 5S aldım. iOS 10'a hiç geçmemiştim, sevmiyordum fakat bu telefon iOS 10.3.2 yüklü olarak geldi. iOS 10.3.2'den iOS 9'a dönme imkanı yok değil mi artık? iOS 10'a alışacağız demek mi oluyor bu :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı