iOS 10.3.3 H3lix ile yapılan Jailbreak kaldırma

Limonkafa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, dün h3lix adlı programı cydia impactor ile telefona yükledim ve jailbreak yaptım ancak içim rahat değil şimdi kaldırayım sonra telefon iyi ayvayı yediğinde yaparım diye düşünüyorum. Neredeyse her yere baktım ve hiç bir yerde bulamadım. Cydia Eraser'i denedim açılmıyor. Bir tane forumdan jailme.ipa adlı dosyadan yapılabildiğini gördüm ama nasıl yapacağımı ve yapsam bile ios 10.3.3'te işe yarar mı bilmiyorum. Bir videoda iTunes ile yapılıyordu telefon sıfırlanıyordu sonra iCloud ile geri yüklüyordu ama hiç bir yöntemden emin değilim lütfen bilen birisi yardım edebilir mi? Bu arada telefon yurt dışından geldi iPhone 5.

Son düzenleme:
ipsw.me sitesinden telefonunuza uygun olan en güncel iOS'i indirdikten sonra telefon bilgisayara bağlıyken iTunes üzerinden geri yükle seçeneğine shift tuşuna basılı tutarken tıklayın ve gelen pencereden indirdiğiniz yazılım dosyasını seçin (ipsw uzantılı olmalı.). Cihaz tamamen sıfırlanacak ve işlem bittiğinde -eğer yedeğiniz varsa- iCloud yedeklemesini cihazınıza geri yükleyebilirsiniz.

ipsw.me sitesinden telefonunuza uygun olan en güncel iOS'i indirdikten sonra telefon bilgisayara bağlıyken iTunes üzerinden geri yükle seçeneğine shift tuşuna basılı tutarken tıklayın ve gelen pencereden indirdiğiniz yazılım dosyasını seçin (ipsw uzantılı olmalı.). Cihaz tamamen sıfırlanacak ve işlem bittiğinde -eğer yedeğiniz varsa- iCloud yedeklemesini cihazınıza geri yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı