İOS 12.4 karanlık mod

ZenN

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar İOS 12.4 yüklü bir iPhone kullanıyorum. Karanlık mod gerçekten muhtemeşem görünyor ve bende kullanmak istiyorum fakat İOS 13 ile geldiği için kullanamıyorum. Herhangi bir şekilde kullanmamın yolu var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Jailbreak'sız yapmanın bir yolu varmı, veya Jailbreak yaparsam güvenlik konusunda bir şey kaybedermiyim?

F812813B-6D5C-42D0-B61C-539279DAEA3C.jpeg

jB olmadan IOS 12’de edinemezsin, sıkıntı olacağını düşünüyorum güvenlik açısından.
Tweakbox’tan indirebilirsin unc0over’ı (fotoğraftaki uygulama).

Eki Görüntüle 501339
jB olmadan IOS 12’de edinemezsin, sıkıntı olacağını düşünüyorum güvenlik açısından.
Tweakbox’tan indirebilirsin unc0over’ı (fotoğraftaki uygulama).
Sansürün mükemmel olmuş 😂 . İlgin için teşekkürler , jailbreakız yöntemini bilen varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Birde bu yöntem var ama saçmalayabilir cihaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karanlık mod iOS sürümünde kendinden yoksa kullanamazsın ama benzer işi gören şu “... tersine çevir” modlarına bir bak derim:

394B5D29-D87F-47A6-9896-57EB65C9C02F.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı