iOS 12 Garageband nasıl yüklenir?

Herhangi bir şey indiremiyorsunuz önce o sorunu çözmek gerekir.

Sanırım iCloud hesabınız ile ilgili bir sorununuz var.

Benim başıma gelmedi ama bir tanıdığımda olmuştu. iCloud hesabından şifresini değiştirip, çıkış yapıp tekrar giriş yapmıştık düzelmişti.

Sanırım Apple'a borcum var.
Ondan bakiyem -ler de. Ücretsiz, hatta satın aldığım şeyleri bile indiremiyorum.

iOS 12 kullanıyorum. Garageband nasıl yapabilirim?
Telefon Jailbreak'li değil ama gerekirse yapabilirim, daha önce yaptım.
iPhone 6 kullanıyorum.

Öncelikle merhaba. Garageband uygulaması yeni gelen güncellemeler ile birlikte iOS 14 ve üstü sürümlü cihazlarda yüklenebilir hale geldi. Bu sorunun çözümlerinden biri eskiden indirdiyseniz eğer satın alınanlar kısmına gelip uygulamayı indirmeye çalışın. Eğer eskiden indirmiş olsaydınız 'bu cihaz ile uyumlu sürüm yüklensin mi?'diye bir seçenek karşınıza çıkardı ve evet seçeneğine tıkladığınızda indirmiş olurdunuz fakat eski sürümünü. Eğer eskiden bu uygulamayı indirmediyseniz maalesef şansınız yok.

Öncelikle merhaba. Garageband uygulaması yeni gelen güncellemeler ile birlikte iOS 14 ve üstü sürümlü cihazlarda yüklenebilir hale geldi. Bu sorunun çözümlerinden biri eskiden indirdiyseniz eğer satın alınanlar kısmına gelip uygulamayı indirmeye çalışın. Eğer eskiden indirmiş olsaydınız 'bu cihaz ile uyumlu sürüm yüklensin mi?'diye bir seçenek karşınıza çıkardı ve evet seçeneğine tıkladığınızda indirmiş olurdunuz fakat eski sürümünü. Eğer eskiden bu uygulamayı indirmediyseniz maalesef şansınız yok.

Satın aldım daha önce ama Apple'a borcum var.
Bu yüzden alamıyorum. Sanırım tanıdıklarımdan iCloud isteyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı