iOS 14.1 performansı

Deffizy

Hectopat
iOS 14.1 batarya performansını inceleyebilirsiniz. SE 2020 modelinde hatrı sayılır bir düşüş var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iOS 14.1 batarya performansını inceleyebilirsiniz. SE 2020 modelinde hatrı sayılır bir düşüş var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben İphone 7 cihazımda hala İOS 13.6.1'deyim ve sürekli güncelleme uyarısı veriyor ancak güncelleyeceğimi sanmıyorum. Sizce güncellemeli miyim?

Ben İphone 7 cihazımda hala İOS 13.6.1'deyim ve sürekli güncelleme uyarısı veriyor ancak güncelleyeceğimi sanmıyorum. Sizce güncellemeli miyim?
Hocam her cihazda aynı olur mu bilmiyorum ancak benim iPhone 7 cihazımda şuan 14.1 yüklü telefonun hızında ve pil ömründe ciddi bir yükselme var. Şarjı çok iyi gidiyor ve telefon bariz bir şekilde hızlandı. Güncellemeyi DFU modda iTunes üzerinden yaptım.

Teşekkür ederim. Ufak bir FPS drop söz konusuydu. Bunun için beta 3'e geçtim sonra DDU ile buna geçtim. Hiçbir sıkıntı sezmedim. Teşekkürler bilgi için, acaba eski sürümü kaç dakikada bitiyordu?

Hocam her cihazda aynı olur mu bilmiyorum ancak benim iPhone 7 cihazımda şuan 14.1 yüklü telefonun hızında ve pil ömründe ciddi bir yükselme var. Şarjı çok iyi gidiyor ve telefon bariz bir şekilde hızlandı. Güncellemeyi DFU modda iTunes üzerinden yaptım.
Söylediğiniz yöntemin nasıl uygulandığını hiç bilmiyorum. Anlatabilir misiniz?

Hocam her cihazda aynı olur mu bilmiyorum ancak benim iPhone 7 cihazımda şu an 14.1 yüklü telefonun hızında ve pil ömründe ciddi bir yükselme var. Şarjı çok iyi gidiyor ve telefon bariz bir şekilde hızlandı. Güncellemeyi dfu modda iTunes üzerinden yaptım.

Aşama aşama anlatır mısınız? Bilgisi olmayan arkadaşlarımız yararlansın.

Teşekkür ederim. Ufak bir FPS düşmesi söz konusuydu. Bunun için beta 3'e geçtim sonra DDU ile buna geçtim. Hiçbir sıkıntı sezmedim. Teşekkürler bilgi için, acaba eski sürümü kaç dakikada bitiyordu?

Eski sürümlerin performansı videoda listelenmişti sanırım göremezseniz kanalın diger videolarında mevcut.
@Oğuzhan T 3 saat 42 dakika 14.0.1 3 saat 37 dakika 14.1.
Results kısmında SE için bir düşüş var.9. dakika 40.saniyede ki tabloda gösterilmiş.

Son düzenleme:
Düzelecek derken daha mı kötü oldu ya?

Geri
Yukarı