iOS 14.2 Tweak Uygulaması Açılmıyor

Merhabalar, iyi günler. Sorunum şu; iPhone 7 iOS 14.2 sürümü kullanılan cihazıma Tweak uygulaması ile arka planda YouTube oynatmak, reklamsız kullanmak ve Spotify gibi uygulamaları kullanmak için Tweak uygulaması kullanmak istiyorum. Ancak klasik “Uygulama Doğrulanamıyor” hatası aksine benimki daha değişik bir doğrulanamıyor hatası. Öncelikle tweakdoor adında bir Tweak uygulaması indirdim. Tweaked apps’ler arasında YouTube yoktu, Spotify vardı. Bende bari Spotify’ı indireyim dedim. İndirdim başta uygulama doğrulanamıyor hatasını verdi ama ayarlardan yapılan “Güven” seçeneğine bastığımda sorun düzelmişti rahatça kullanabiliyordum. Sonrasında YouTube uygulamasını da bulmak için başka Tweak uygulamaları da indirdim ve sorun burada başladı. Artık her uygulamada aynı hatayı alıyordum. Başka Tweak programı indirdiğimde ondan mı kaynaklı bilmiyorum ama Spotify açılmamaya başladı. Uygulama doğrulanamıyor hatasını tekrar vermeye başladı ve ayarlarda zaten öncesinde doğrulamıştım. Neyse dedim diğer indirdiğim Tweak programından başka Spotify indiririm hallolur diye düşündüm ama onda da ayarlardan güven seçeneğine tıklamama rağmen aynı hatayı vermeye devam etti. Sonrasında artık bu sorunu çözemez oldum. Eski indirdiğim Tweak uygulamasından tekrar indirdim tekrar denedim yeni uygulama denedim en az 5-10 tane ama sorun yine devam etti. Yani artık düzelmiyor. O uçak modu hikayesini denedim ama olmuyor zaten sorunum tam olarak da o değil. Bunu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan var ise yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum sorunu fotoğraflara ekledim. Bakabilirsiniz.

11776FBE-5301-42C8-BB50-A6A2975C14D3.jpeg

Jailbreak işlemi yapmadan böyle uygulamalar stabil çalışmaz. Benim önerim YouTube’u eğer öğrenci iseniz indirimi ile premium hale getirmek olacaktır. Yaklaşık 9 TL.

Geri
Yukarı