iOS 14 Güncellemesi Alacak Cihazlar Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iOS 14 Güncellemesi Alacak Cihazlar Ortaya Çıktı
Apple-Ürünleri.jpg

Yeni ortaya çıkan haberlerde iOS 14 ve iPadOS 14 desteği alacak cihazlara ait bir liste yayınlandı. Listede iPhone 6s ve iPhone SE de yer alıyor. Her yıl olduğu gibi Apple’ın ...

Devamı: iOS 14 Güncellemesi Alacak Cihazlar Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eğer liste doğru olursa (ki bende aynı şekilde düşünüyordum) benim 5 yıllık arkadaşı müzelik hale getirene kadar kullanırım gibi duruyor.

@Kinotalp, benim bir arkadaşım kullanıyor ve hiç senin gibi düşünmüyor, bataryasından ve parmak izi okuyucusunun uyuzluğundan şikayet edip duruyor, IOS 13 ile onun telefonuna da 3D Touch özellikleri getirilmesinden memnun ama.

@Kinotalp, benim bir arkadaşım kullanıyor ve hiç senin gibi düşünmüyor, bataryasından ve parmak izi okuyucusunun uyuzluğundan şikayet edip duruyor, IOS 13 ile onun telefonuna da 3D Touch özellikleri getirilmesinden memnun ama.
Uyumsuzluk sorunu yok ama bataryanın sağlığı düştüğünden biraz hızlı şarjı düşmeye başladı, normal ama memnum. İhtiyaçlarımı karşılıyor ve şansım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı