IOS 17.1 pil performansı arttı mı?

iPhone 15 Pro. Beklerken telefonun şarjı gitmiyor resmen.

Eki Görüntüle 1996049

Ben bu sabah güncelledim, dediğiniz durum benim de dikkatimi çekti, uzun zaman sonra bir ohh çekeceğiz sanırım yazılım konusunda :)

2 gündür 17.1 deyim pek bir fark göremedim ben aynı ekran sürelerini alıyorum. Saatte biraz iyileşme var gibi.

Son düzenleme:
Merhaba 17.1 geçtikten sonra iyileşme diye birşey göremedim geçen haftaki durum resimde paylaştım, aksine kötüleşme var😬

Dosya Ekleri

• IMG_3984.jpeg
    IMG_3984.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba 17.1 geçtikten sonra iyileşme diye birşey göremedim geçen haftaki durum resimde paylaştım, aksine kötüleşme var😬

Şaka olmalı, hiçbir güncelleme %35 direkt ekran süresi zaten düşürmez. Bende süreler arttı. İsterseniz temiz kurun bir de. Ya da şöyle güzel bir Hard-Res atın.

Cihazı sıfırlıyorum bende şuan ama ipad pro için aynı durum var yine %19 bir öncekine göre fark, pilini göz önünde bulundurunca iphone daki %34 anormal gelmedi! Sorun ne anlamıyorum🤬

Merhaba 17.1 geçtikten sonra iyileşme diye bir şey göremedim geçen haftaki durum resimde paylaştım, aksine kötüleşme var😬

Ekran süresi bildirimi telefonu ne kadar kullandığınızla alakalı bir durum. Yanı 100-0'a süreyi vermiyor. Örnk: Ben gece çalıştığımda telefonu çok aktif kullanıyorum ve ekran sürem o hafta sonunda 6-7 saatlere dayanıyor. Gündüz çalıştığımda ise aynı sizin ki gibi 3/4 saat arası süre almış oluyorum bildirime göre. Sizin bakacağınız yer haftalık ekran süresi değil. Şarjı 100 yapıp 5 kalana kadar kullanmaktır. Tabii bu 4G ve Wi-Fi ile farklı sonuçlarla verecektir.

Şehir dışında olduğum için geçen hafta kısmi olarak haklı olabilirsiniz fakat ben ios 17.1 aynı şartlarda 16 ile kıyasladığımdada bariz süre azalması var. Ayrıca ios 17 ile telwfonda kararlılık sorunları başladı şuan beta 17.2 yükselttim birde öyle deneyeceğim
Ekran süresi bildirimi telefonu ne kadar kullandığınızla alakalı bir durum. Yanı 100-0'a süreyi vermiyor. Örnk: Ben gece çalıştığımda telefonu çok aktif kullanıyorum ve ekran sürem o hafta sonunda 6-7 saatlere dayanıyor. Gündüz çalıştığımda ise aynı sizin ki gibi 3/4 saat arası süre almış oluyorum bildirime göre. Sizin bakacağınız yer haftalık ekran süresi değil. Şarjı 100 yapıp 5 kalana kadar kullanmaktır. Tabii bu 4G ve Wi-Fi ile farklı sonuçlarla verecektir.

Şehir dışında olduğum için geçen hafta kısmı olarak haklı olabilirsiniz fakat ben iOS 17.1 aynı şartlarda 16 ile kıyasladığımdada bariz süre azalması var. Ayrıca iOS 17 ile telwfonda kararlılık sorunları başladı şu an beta 17.2 yükselttim bir de öyle deneyeceğim.

Telefonu dfu mod ile bir kere sıfırlayın hocam. Yedeğinizi mutlaka alın ama. Daha önce yaptıysanız dfu sıfırlamayı yapmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı