iOS Bedrock Minecraft alınca Java sürümü ücretsiz gelir mi?

İşletim sistemi
iOS

LeoBarnes

Hectopat
Ben böyle bir olay duydun bedrock veya Java alana diğeri bedava diye de, sormak istedim ben 2020 yılında iOS için Minecraft aldım. 50 liraydı, bedrock olması lazım. Bildiğim iOS Android ve Windows bedrock. Bende sonuç olarak Minecraft var bana Java sürümü verilir mi, nasıl alabilirim? Telefonda Minecraft'a girdiğimde zaten bir yazı çıktı üstte ama tıklayamadım Java sürümünü alın gibi bir şey yazıyordu. Yani bana da verilmesi gerek nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle bir olay duydun bedrock veya Java alana diğeri bedava diye de, sormak istedim ben 2020 yılında iOS için Minecraft aldım. 50 liraydı, bedrock olması lazım. Bildiğim iOS Android ve Windows bedrock. Bende sonuç olarak Minecraft var bana Java sürümü verilir mi, nasıl alabilirim? Telefonda Minecraft'a girdiğimde zaten bir yazı çıktı üstte ama tıklayamadım Java sürümünü alın gibi bir şey yazıyordu. Yani bana da verilmesi gerek nasıl yapacağım?
Hocam o dediğin mobildeki bedrock (pocket editionda denilebilir). Microsoftun yaptığı şey bilgisayarlarda olan minecraft bedrock edition (windows edition diye geçiyodu sanırım) sahiplerine java edition verildi. Java sahiplerine ise bedrock. Yani mobilde değişen birsey yok ve mobilde sadece bedrock edition var zaten. Bu yüzden sana java verilmeyecek

Hocam o dediğin mobildeki bedrock (pocket editionda denilebilir). Microsoftun yaptığı şey bilgisayarlarda olan minecraft bedrock edition (windows edition diye geçiyodu sanırım) sahiplerine java edition verildi. Java sahiplerine ise bedrock. Yani mobilde değişen birsey yok ve mobilde sadece bedrock edition var zaten. Bu yüzden sana java verilmeyecek
Hocam bu kampanya devam ediyor mu?

iOS ve Android sürümlerinde alınan Minecraft kapsam dışıdır.
Hocam bu kampanya devam ediyor mu?

Kampanya bitti. 85 TL Java + bedrock alabiliyorsunuz.

Hayır sadece PC için geçerli.

iOS ve Android sürümlerinde alınan Minecraft kapsam dışıdır.

Kampanya bitti. 85 TL Java + bedrock alabiliyorsunuz.

Aslında kampanya değildi. 7 haziran tarihine kadar onlardan birine sahip olana diğer sürüm verileceği söylenmişti. Ben 76tl ye bedrock aldım javayı verdiler. Şuanda java+bedrock edition 85tl ye satılıyor. Pek bir fark yok aslında
https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/minecraft-java-bedrock-edition-for-pc/9NXP44L49SHJ şu linkte sanırım bu da iyi bir fırsat açıkçası. Süresi var mı kampanya yoksa artık bu fiyata mı satılacak?

Pocket Edition başka Bedrock Edition başka. Pocket Edition Bedrock sürümüdür ama iOS'ten aldığınız Pocket Edition size Java Edition vermez. PC'den Java Edition aldığınızda size iOS için Minecraft veriyor mu? Hayır. Tam tersi de mümkün değil.

Geri
Yukarı