iOS uygulama bildirim sesleri seçilenden farklı çıkma sorunu

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar iPhone kullanmaya yeni başladım. Ayarlarda bana sunulan her kategori için bildirim seslerini ayarladım ama mesela Gittigidiyor uygulamasından gelen bildirim sesi benim o ayarlarda hiç olmayan bir bildirim sesi. Nasıl ayarlayabilirim onu?

Çözüm
Telefonun kendi ayarlarından Gittigidiyor’un bildirim sesini değiştiremezsiniz. Yalnızca Ayarlar -> Sesler altındakileri, yani telefonla tümleşik (zil sesi, mesaj sesi, mail sesi, vs.) sesleri değiştirebilirsiniz.

Gittigidiyor kullanmadığım için bilmiyorum ancak eğer ses değiştirme ayarı varsa Gittigidiyor uygulamasının ayarlarında vardır. İsterseniz uygulamayı açıp oraya bir bakın (y)
Telefonun kendi ayarlarından Gittigidiyor’un bildirim sesini değiştiremezsiniz. Yalnızca Ayarlar -> Sesler altındakileri, yani telefonla tümleşik (zil sesi, mesaj sesi, mail sesi, vs.) sesleri değiştirebilirsiniz.

Gittigidiyor kullanmadığım için bilmiyorum ancak eğer ses değiştirme ayarı varsa Gittigidiyor uygulamasının ayarlarında vardır. İsterseniz uygulamayı açıp oraya bir bakın (y)

Çözüm

Anladım. Evet bazı uygulamaların kendi içinde bildirim sesi ayarlama yeri var Ayarlar > "Uygulamaİsmi" altında. Gittigidiyor sadece bir örnekti hatırladığım kadarıyla Bundle 'da aynı şekilde. Sorun benle alakalı birşey değil o zaman telefon bazı uygulamalara klasik bildirim tonunu atıyor.

Anladım. Evet bazı uygulamaların kendi içinde bildirim sesi ayarlama yeri var Ayarlar > "Uygulamaİsmi" altında. Gittigidiyor sadece bir örnekti hatırladığım kadarıyla Bundle 'da aynı şekilde. Sorun benle alakalı birşey değil o zaman telefon bazı uygulamalara klasik bildirim tonunu atıyor.
Aynen öyle

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı