IOS'dan Android'e geçilir mi?

Bütçe
4500

By_PaFpaF

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Uzun zamandır (7 yıl) iOS kullanıyorum. Telefonumu yenileyeceğim.
iPhone SE 2020 veya dengi bir Android alacağım fakat Android'e geçmek için kararsızım, önerileriniz nedir?

1-2 ay gibi bir sürede alışabilirsiniz ama yine de IOS'ta kalmak istiyorsanız SE 2020 iyi bir tercih olur 4500 TL bütçe ile alınan bir Android telefonun ömrü maksimum 3 yıl ayrıca hiçbiri SE 2020 performansını veremiyor ekran ve batarya kısmında sorun yoksa tercih edebilirsiniz.

1-2 ay gibi bir sürede alışabilirsiniz ama yine de IOS'ta kalmak istiyorsanız SE 2020 iyi bir tercih olur 4500 TL bütçe ile alınan bir Android telefonun ömrü maksimum 3 yıl ayrıca hiçbiri SE 2020 performansını veremiyor ekran ve batarya kısmında sorun yoksa tercih edebilirsiniz.

İşte kafamı kurcalayan ekran kısmı zaten Android'lerin ekranları daha yeni nesil 120 Hz gibi ve çerçevesiz olması.

Bende 11 pro var müdür. Sıkıldığım için birtane Mi 10 Ultra aldım şimdi. Deniyorum telefon çok iyi cidden. Ama çok büyük olması biraz ürküttü. Eğer alışırsam bende androidle devam edicem.

Bende 11 Pro var müdür? Sıkıldığım için bir tane mi 10 Ultra aldım şimdi. Deniyorum telefon çok iyi cidden. Ama çok büyük olması biraz ürküttü. Eğer alışırsam bende Android'le devam edeceğim.

Haklısınız vallahi. Fakat ben kararımı verdim IOS'ta kalacağım Android beni 3 yıl götürmez. En basitinden 4 yıldır 1. nesil SE kullanıyorum batarya değiştirmem dışında bir sorun yok.

Haklısınız vallahi. Fakat ben kararımı verdim IOS'ta kalacağım Android beni 3 yıl götürmez. En basitinden 4 yıldır 1. nesil SE kullanıyorum batarya değiştirmem dışında bir sorun yok.
Büyük olmasına alışamadığımdan dolayı satmak durumunda kaldım. Aynı özelliklerde biraz daha 11 pro boyutunda bir telefon bekliyorum. Şu anda geçmeyeceğim üstad.

Geri
Yukarı