IOS'tan Android'e Whatsapp Transferi

Bandow

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu linkte de açıklandığı gibi farklı işletim sistemleri arası Whatsapp aktarımı sağlanamamakta ancak telefon numarası değişmediği sürece hesap bilgilerinin yeni işletim sistemi için korunacağı açıkca belirtilmiş. Bu geçiş sağlandığı zaman üyesi olduğum grupları yeni Android cihazımda görebilecek miyim yoksa gruplara tekrar mı katılmak zorunda olacağım?

Bu linkte de açıklandığı gibi farklı işletim sistemleri arası Whatsapp aktarımı sağlanamamakta ancak telefon numarası değişmediği sürece hesap bilgilerinin yeni işletim sistemi için korunacağı açıkca belirtilmiş. Bu geçiş sağlandığı zaman üyesi olduğum grupları yeni Android cihazımda görebilecek miyim yoksa gruplara tekrar mı katılmak zorunda olacağım?

Gruplar eski haliyle geri geliyor, sadece grup sohbetleri siliniyor.

Gruplar eski haliyle geri geliyor, sadece grup sohbetleri siliniyor.
Bir de şöyle bir soru sorayım. 4 senedir iOS kullanmaktayım ancak ondan önce yine bir Android tecrübem oldu. O zamandan beri telefonumda kayıtlı kişilerde değişiklikler oldu haliyle. O eski Android'de kalan Whatsapp hesabıyla bir çakışma olmaz değil mi?

Bir de şöyle bir soru sorayım. 4 senedir iOS kullanmaktayım ancak ondan önce yine bir Android tecrübem oldu. O zamandan beri telefonumda kayıtlı kişilerde değişiklikler oldu haliyle. O eski Android'de kalan Whatsapp hesabıyla bir çakışma olmaz değil mi?

Olmaz hocam, mevcut telefonunuzun rehberindeki kişiler üzerinden kullanırsınız.

Olmaz hocam, mevcut telefonunuzun rehberindeki kişiler üzerinden kullanırsınız.
Bugün sorunsuz bir şekilde direkt olarak yeni telefonda telefon numaramı doğrulayarak gruplarıma ulaştım. Yalnız bahsettiğim gibi sistem eski bir Android sürümünde WhatsApp kullanıcısı olduğumu anladı ve Dual Messenger özelliği ile ikisini birden kullanabileceğimi söyledi ancak ben hiçbir ayara dokunmadım. Şu an eski telefonumdaki gruplar vs. aracılığı ile sorunsuz sohbet edebiliyorum. Çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı