iPad 10. nesil için ekran koruyucu önerisi

erdalkömürcü

Hectopat
Paperlike tarzı ekran koruyucu istiyorum fakat bu tarz ekran koruyucuların Apple Pencil'in ucuna zarar verdiğini duymuştum. Fiyatı çok uçuk olmayacak bir şeyler arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşımdan ikinci el iPad 8 aldım. Paperlike çakması ucuz olanlardan kullanmış çünkü orijinali 1000 lira civarı. Ekran kalitesini o kadar düşürüyor ki miden bulanır. Kalemin ucuna bir şey olmamış yeni gibi fakat ekran gerçekten çok çok çok kötü görünüyordu piksel pikseldi. Gidip nano cam ve cam denedim 100 liraya telefoncudan aldım geçtim, çok memnunum. Paperlike çakmaları mat olduğu için çok sıkıntılı. Ayrıca yazım hissiyatını da beğenmedim nano cam ve cam daha güzel. İnternetten de alma hem daha fazla ödersin hem takması çok zor direkt gidip telefoncudan al geç.

Hocam peki nano canlarda marka farkı var mı? Önerdiğiniz bir model var mı?
Araştırdım ama genel olarak çok beğenilen bir şeye rastlamadım. Spigen tarzı bir şey almazsan hiçbir anlamı yok zaten 100 liralık ne taktırsan aynı olacak. Ben de araştırmaktan sıkılıp gidip telefoncuya taktırdım. :D

Araştırdım ama genel olarak çok beğenilen bir şeye rastlamadım. Spigen tarzı bir şey almazsan hiçbir anlamı yok zaten 100 liralık ne taktırsan aynı olacak. Ben de araştırmaktan sıkılıp gidip telefoncuya taktırdım. :D

Çok pardon hocam üstte yazdığınızı unuttum. En iyisi sizin yaptığınız gibi yapayım. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı