iPad 2 ne kadara satılır?

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Elimde 2013 yılında alınmış 1. Nesil bir iPad 2 var, bu ürünü satmak istesem ne kadara satabilirim? Küçük bir çizik dışında kozmetik sıkıntısı yok, 16 GB hafızaya sahip ve iOS 9 yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde 2013 yılında alınmış 1. nesil bir iPad 2 var, bu ürünü satmak istesem ne kadara satabilirim? Küçük bir çizik dışında kozmetik sıkıntısı yok, 16 GB hafızaya sahip ve iOS 9 yüklü.

2 yıl önce aynı cihazın 64 GB modelini 300 liraya ilana koymuştum. Yazan bile olmadı.

Birinci nesil iPad 2 nasıl oluyor? :)
iPad 2. nesil koleksiyon cihazı olarak işlev görüyor artık. Hiçbir iş görmeyeceği için çok ama çok ucuza gider. Dün iPad 1 hakkında şöyle bir yorum yapmıştım.

Son düzenleme:
Birinci nesil iPad 2 nasıl oluyor? :)
iPad 2. nesil koleksiyon cihazı olarak işlev görüyor artık. Hiçbir iş görmeyeceği için çok ama çok ucuza gider. Dün iPad 1 hakkında şöyle bir yorum yapmıştım.
iPad 2'de 4 nesil var. iPad 2,1 2,2 ,2,3 2,4. 2,4 en berbatıdır. kDFU için hala çalışmalarıma yanıt vermiyor.

iPad 2'de 4 nesil var. iPad 2,1 2,2 ,2,3 2,4. 2,4 en berbatıdır. kDFU için hala çalışmalarıma yanıt vermiyor.
Evet 2,4 Mid 2012 diye geçiyor. Tam olarak o sayılar nesil diye geçmiyor diye biliyorum. GSM, CMDA, Wi-Fi ve Mid 2012. Nesil olarak geçen iPad’lerin 1. generation, 2. generation diye geçmesi değil mi? Sizin bahsettikleriniz model numaraları sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı