iPad 7 vs iPad Air 3

Arkadaşlar İpad Air 3 ü alıyorum alırken dikkat etmem gereken şeyler var mı acaba ? Satıcı gelecek onu bekliyorum :) Bu ipad lerde çalıntı durumu vs olmaz değilmi böyle durum da zaten İcloud lu cihaz olurdu.

Merhaba arkadaşlar. Bugün Air 3 veya iPad 7 alacağım. İkisi arasında kaldım. İkisi de 4000 TL. Not almak ve PDF görüntülemek için kullanacağım. Air 3 ekranı daha mı iyi öyle okudum ama genel olarak hangisi daha yeni model ve almak mantıklı bilgilendirirseniz sevinirim.
Kesinlikle iPad Air 3. A12 Bionic ve A10 Fusion arasında büyük fark var.

Arkadaşlar İpad Air 3 ü alıyorum alırken dikkat etmem gereken şeyler var mı acaba ? Satıcı gelecek onu bekliyorum :) Bu ipad lerde çalıntı durumu vs olmaz değilmi böyle durum da zaten İcloud lu cihaz olurdu.
Çoğu benzer şeyler.

Kesinlikle iPad Air 3. A12 Bionic ve A10 Fusion arasında büyük fark var.

Çoğu benzer şeyler.
Hocam bu cihaz da sim kartı girişi yoksa IMEI olmaz değil mi ? Birde iPad lerde de pil sağlığı görülüyor mu ?

Buradan çalıntı olup olmadığına bakabilirsin sn ile.

Merhaba arkadaşlar iPad Air 3 aldım bugün dediğim ürünü aldım. Gerçekten çok ince ve şık bir cihaz geldi. Faturasınıda alacağım e fatura olarak verecek. Birde kutu içeriği hiç kullanılmamış. Şarj adaptörü jelatini ve kablo kartonundan çıkarılmamış :)

Yeni konular

Geri
Yukarı