iPad 9. nesil ile Discord'da karşıya ses gitmiyor

Mamizx0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bugün arkadaşımla Discord'da sesliye girdim ve arkadaşıma ses gitmedi ses gelmiyor dedi.
Ben de şakasına yapıyor falan sandım fakat test ettiğimde gerçekten de karşıya ses gitmiyordu.
Hoparlörümde pislik, toz vesaire yok. (Temizledim bu arada emin olmak için.)

Tabletimden seslerde çok net şekilde çıkıyor, sizce bunun nedeni ne olabilir kronik bir sorun falan mı?
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş ve çıkış cihazlarını ayarladığınızdan emin olun. Ses etkinliği modunda olmanız gerekiyor. iPad’in ayarlar bölümünden Discord’a mikrofon izni verip vermediğinizi kontrol edin.

Giriş ve çıkış cihazlarını ayarladığınızdan emin olun. Ses etkinliği modunda olmanız gerekiyor. iPad’in ayarlar bölümünden Discord’a mikrofon izni verip vermediğinizi kontrol edin.
Sadece discorddan değil genel olarak moderatör değiştirmiş discord olarak ben discordda farkettim sorunu.

Sadece discorddan değil genel olarak moderatör değiştirmiş discord olarak ben discordda farkettim sorunu.
Sesli notlar’dan ses kaydedince de gelmiyorsa bir ihtimal bozulmuş olabilir. Ancak, “Ayarlar>Gizlilik>Mikrofon” bölümüne gidip aktif olduğundan emin olun. Kaynak apple.

Geri
Yukarı