iPad 9. nesil kaç saatte şarj oluyor?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Benim tablet sanki çok yavaş şarj oluyor gibime geliyor, sizde durumlar nasıl? Nedir bunun normal süresi? Bir de benim Mi9 SE'yi şarj ederken “hızlı şarj oluyor” ifadesi çıkıyor fakat IPad'de sadece “dolu” yazıyor. Bu durum normal mi yoksa hızlı şarj olmuyor mu? Kendi kutusundan çıkan adaptör ve kabloyu kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tablet sanki çok yavaş şarj oluyor gibime geliyor, sizde durumlar nasıl? Nedir bunun normal süresi? Bir de benim Mi9 SE'yi şarj ederken “hızlı şarj oluyor” ifadesi çıkıyor fakat IPad'de sadece “dolu” yazıyor. Bu durum normal mi yoksa hızlı şarj olmuyor mu? Kendi kutusundan çıkan adaptör ve kabloyu kullanıyorum.

O cihazlar zaten 11W şarj adaptörü ile geliyor, Apple cihazlarda hızlı şarj yok. Cihaz ne kadar destekliyorsa onu alır, bizde şimşek işaretinden başka şey yok. Kaçlık brick takarsan ona bağlı.

Ortalama 5 saat gibi bir süre vermişler .
%20’deyken takıyorum 1 saat 1.5 saat gibi sürüyor %100 olması. Hiç dikkate almadım aslında ama göz kararı 1.5 saat diyebilirim.

O cihazlar zaten 11W şarj adaptörü ile geliyor, Apple cihazlarda hızlı şarj yok. Cihaz ne kadar destekliyorsa onu alır, bizde şimşek işaretinden başka şey yok. Kaçlık brick takarsan ona bağlı.
İyi bari ben tıpkı telefonumdaki gibi Hızlı şarj oluyor ibaresi çıkmasını bekliyordum.

%20’deyken takıyorum 1 saat 1.5 saat gibi sürüyor %100 olması. Hiç dikkate almadım aslında ama göz kararı 1.5 saat diyebilirim.

İyi bari ben tıpkı telefonumdaki gibi Hızlı şarj oluyor ibaresi çıkmasını bekliyordum.
Pardon ben internetten bakarken yanlış ürüne bakmışım mesajımı siliyorum.

%20'deyken takıyorum 1 saat 1.5 saat gibi sürüyor %100 olması. Hiç dikkate almadım aslında ama göz kararı 1.5 saat diyebilirim.

Apple gelenekçi olduğu için onlar yazmıyor.

20W'lık adaptör kutu içerisinden çıkıyor. O da hızlı şarj ediyor zaten. Her hangi ekstra bir ibare yok hızlı şarj edildiğine dair. Eğer Jailbreak atarsanız, ki iOS 15'e yok, Jailbreak ile bakabilirsiniz ne kadar hızlı şarj olduğuna.

Jailbreak ile bakabilirsiniz ne kadar hızlı şarj olduğuna.
Teşekkürler. Tek merak ettiğim şey yazıyor mu yazmıyor mu kısmıydı. Ayrıca ortalama şarj süresi nedir? Benimki sanırım 1.5 saatte %20’den %100’e çıkıyor. Endişe etmemeliyim değil mi?

Geri
Yukarı