İpad air 2 alınır mı ?

Tableti video izlemek ve sosyal ağlar için kullanıyorum. Benim gibi basit ihtiyaçlarınız varsa Air 2 almanıza gerek yok. Üst seviye bir cihaz almak istiyorsanız Air 2 güzel bir cihaz. Ios platformuyla aranız iyiyse alabilirsiniz.

Tableti video izlemek ve sosyal ağlar için kullanıyorum. Benim gibi basit ihtiyaçlarınız varsa Air 2 almanıza gerek yok. Üst seviye bir cihaz almak istiyorsanız Air 2 güzel bir cihaz. Ios platformuyla aranız iyiyse alabilirsiniz.
Yaptıklarınız dışında başka neler yapılabilir air 2 ile ?

Benim yaptıklarımı Air 2'de çok daha iyi yapabilirsiniz. Giriş seviyesi bir tabletle video izlemek, üst seviye bir tabletle video izlemek kadar keyif vermiyor sonuçta. Burada benim değil sizin istekleriniz önemli. Sizin beklentileriniz neler?

Benim yaptıklarımı Air 2'de çok daha iyi yapabilirsiniz. Giriş seviyesi bir tabletle video izlemek, üst seviye bir tabletle video izlemek kadar keyif vermiyor sonuçta. Burada benim değil sizin istekleriniz önemli. Sizin beklentileriniz neler?
Yani aşağı yukarı bende onları yapacağım fakat başka neler yapılabilir merak ediyorum tam olarak almada kararsızım zaten. Beni eğlendirmeyi başarabilir mi bilmiyorum ama bunda kesin bir karara varırsam direk hiç düşünmeden alırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı